Programma 16 September 2018

Spandoek Groene Hart Matinee

PROGRAMMA  (onder voorbehoud)

13:00 Kerk open     Orkest De Heerlijkheid Hoogmade in voorprogramma

  • Gonna fly now, theme from Rocky.
    Uit: Bill Conti’s Famous TV Tunes (Arranged by James Kennedy).
  • A tribute to Whitney Houston (Arranged by Michael Brown);
    How Will I Know, Saving All My Love For You, I Wanna Dance With Somebody,
    I Will Always Love You.
  • Beatles Collection (Arranged by Johan de Meij);
    Hey Jude, Martha my Dear, The Fool on the Hill, Norwegian Wood.
  • Shirim, a Klezmer Rhapsody (Arranged by Piet Swerts).
  • The Beach Boys Greatest Hits (Arranged by Michael Brown);
    I Get Around, California Girls, Surfer Girl, Wouldn’t It Be Nice, Good Vibrations.

13:25 uur Officiële opening door Wethouder Bernadette Wolters

13:30 uur vervolg Orkest De Heerlijkheid Hoogmade

  • Sing (Arranged by Michael Brown);
    Faith, Hallelujah, I’m Still Standing, Don’t You Worry ‘Bout a Thing.
  • One Direction in Concert (Arranged by Michael Brown);
    Live While We’re Young, One Way or Another (Teenage Kicks),
    What Makes You Beautiful.
  • Queen – Don’t stop me now (Arranged by Paul Murtha)

13:45 en 15:15          Rainbow Colours      

  • Tibie Paiom                                               Bortnianski
  • Plaisir d’ about                                         Jean-Paul Egide Martini
  • A distant shore                                         Mary Donnelly
  • Panis Angelicus                                        César Franck
  • You raise me up                                       Brendan Graham & Rolf Lovland
  • Asikhatali                                                   James Arthur Calata
  • Esta Tierra                                                 Javier Busto
  • Oh when the Saints go marching in     James Milton Black

14:00 en 15:30          De Regenboog      

  • Selectie uit Nanny Mc Phee                 Recente musical van de Regenboog

14:15 en 15:45          Flexible Sound        

  • Black Horse and a cherry tree             KT Tunstall  arr.  Paul Chris van Strien
  • Blow me away Alain Clark                                  “
  • Fragile Sting                                                            “
  • Hungry Dotan                                                         “
  • Kijk omhoog Schilder c.s.                                   “
  • Mag ik dan bij jou                                   Claudia de Breij c.s    Jetse Bremer
  • Sky on fire             Schuurman c.s.       Paul Chris van Strien
  • The Rhythm of life                                  Cy Coleman c.s. arr.  Max Smeets

14:30  8 Voices

  • As long as I have music                         Don Besig
  • I lived                                                          Ryan Tedder & Noel Zancanella
  • Any dream will do                                  Andrew L. Webber / Tim Rice
  • California dreaming                              John and Michelle Phillips
  • I know him so well / Anthem Chess   Benny Anderson, Tim Rice & Bjorn Ulvaes
  • Autumn uit Seasons                                 Andy Beck

14:45  en 16:00         Shantykoor Het Groene Hart         

  • Meisje ik ben een zeeman
  • De zeerovers
  • Sloop John B
  • Als de morgen komt
  • Rolling down to old mauwi
  • Havens van Rotterdam

15:00 Allen             ‘Oh Happy Days’     Edwin Hawkins 

16:00                         Einde

Tijdens het Groene Hart Matinee in de kerk aanwezig:

logo

Terug naar hoofdmenu